Сили АТО зайняли нові позиції в

Сили АТО зайняли нові позиції в "сірій зоні" біля Бахмутської траси

Фото
Укрінформ
Сили АТО зайняли нові позиції в "сірій зоні" - вони просунулися на 1,5 км ближче до Бахмутської траси.

Про це повідомляється на сторінці в Фейсбуці 93 гвардійської механізованої Харківської бригади.

"Бійці 93 окремої гвардійської механізованої Харківської бригади, які зараз виконують бойові завдання в районі проведення АТО, покращили своє тактичне становище, просунувшись вперед на відстань близько 1,5 в так звану "сіру зону" ближче до Бахмутської траси, де було облаштовано нові позиції. Лінію фронту вдалося трохи вирівняти, а зайняття пануючих висот дозволило краще контролювати противника та мати вигідні умови для оборони", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в бригаді, просуванню вперед передували місяці копіткої роботи розвідувальних підрозділів, які вивчали місцевість та поведінку супротивника, особливості мінування ворогом даної території, маршрути руху диверсійно-розвідувальних груп терористів. Після проведення підготовчих заходів та розмінування (а терористи встановили в хаотичному порядку безліч мін та вибухових пристроїв, в тому числі й заборонених міжнародними конвенціями), механізовані підрозділи бригади вийшли вперед, в окремих випадках скоротивши відстань до позицій ворога до 200 метрів, та закріпилися. Створено систему добре украплених та облаштованих опорних та спостережних пунктів.

"Втрати серед особового складу з’єднання відсутні, не дивлячись на те, що нові бойові позиції бригади постійно перебували й перебувають під вогнем артилерії (в окремих випадках – пропутінські сили навіть використовували 203 мм самохідні гаубиці 2С7 "Піон"), мінометів калібром 120 та 82 мм, гранатометів різних типів та систем, стрілецької зброї", - наголошується в повідомленні.

Фото: http://www.mil.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-