Москаль каже, що погодив з Києвом "дорожній експеримент"

Москаль каже, що погодив з Києвом "дорожній експеримент"

656
Ukrinform
У ході робочої поїздки до Києва голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль погодив перелік автодоріг області, ремонт яких фінансуватиметься цього року за кошти від перевиконання Закарпатською митницею ДФС планових надходжень (так званий «дорожній експеримент»).

Про це голова облдержадміністрації повідомив на своєму сайті.

"Погодження на ремонт доріг отримано у всіх трьох відомствах – і в Службі автомобільних доріг України, і в Міністерстві інфраструктури, і в Бюджетному комітеті Верховної Ради. Я вже дав доручення розробити проектно-кошторисну документацію на ремонт і оголошувати тендери. Після їх завершення почнеться виділення коштів", - написав Москаль.

За його інформацією, з початку року в обласний бюджет надійшло вже 32,8 мільйона гривень від «дорожнього експерименту», а за результатами травня очікується надходження ще близько 25 мільйонів гривень.

Нагадаємо, в кінці грудня минулого року Верховна Рада включила Закарпатську область в експеримент, який передбачає спрямовувати на ремонт автодоріг 50 відсотків коштів від перевиконання щомісячних планових надходжень митниць.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-