У представників місії ОБСЄ бойовики кинули гранату

У представників місії ОБСЄ бойовики кинули гранату

608
Укрінформ
Під час патрулювання на території АТО у представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ кинули предмет, схожий на димову гранату.

Про це йдеться у щоденному звіті місії.

"17 травня патруль СММ у складі п’ятьох співробітників на двох броньованих автомобілях перебував на північно-східній околиці підконтрольного "ДНР" м. Докучаєвськ (30 км на південний захід від Донецька), рухаючись у західному напрямку позаду зеленої вантажівки військового типу КАМАЗ-4350 з номерними знаками ДК-1823. Члени патруля місії побачили шістьох чоловіків у формі військового типу, які сиділи в задній частині вантажного відсіку вантажівки", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається у звіті, о 13:47, коли перший автомобіль патруля СММ перебував на відстані 50 м від вантажівки, спостерігачі побачили, як один із тих чоловіків кинув пристрій невстановленого типу (ймовірно, димову гранату), який упав приблизно за 10 м перед першим автомобілем СММ. Пристрій горів, утворюючи білий дим. Патруль СММ обминув цей пристрій, врешті-решт перегнав вантажівку і поїхав далі до найближчого відомого спостерігачам безпечного місця в Докучаєвську.

"О 14:20 той самий патруль СММ, повертаючись на базу, зупинився на місці інциденту і побачив поряд із ним сліди горіння на асфальті та траві, але решток жодного пристрою знайти не вдалося. Патруль місії благополучно повернувся до своєї бази в Донецьку. Жоден з автомобілів СММ не був пошкоджений. СММ повідомила про цей інцидент Спільний центр із контролю та координації (СЦКК)", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, 23 квітня у районі села Пришиб на контрольованій угрупованням "ЛНР" частині Луганщини підірвався автомобіль місії ОБСЄ. Тоді загинув американський фельдшер Джозеф Стоун – перший член місії ОБСЄ, хто помер за три роки збройного конфлікту на території України. Окрім того, тоді ж були госпіталізовані ще двоє членів патруля місії – громадяни Німеччини та Чехії. Служба безпеки України кваліфікувала той інцидент як теракт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-