Влада Харківщини зробила все, щоб мінімізувати наслідки НС у Балаклії - Полторак

Влада Харківщини зробила все, щоб мінімізувати наслідки НС у Балаклії - Полторак

1090
Ukrinform
Керівники Харківщини та Балаклійського району зробили все можливе, щоб мінімізувати наслідки пожежі 23 березня на військовому арсеналі в Балаклії.

Про це заявив журналістам під час робочої поїздки до Балаклійського району з головою Харківської ОДА Юлією Світличною міністр оборони Степан Полторак, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я дуже вдячний, що керівники області та району, а також керівники підприємств, всіх служб, прості люди, які проживають у Балаклійському районі, зробили все можливе, щоб мінімізувати наслідки надзвичайної ситуації. Хочу особисто подякувати Юлії Олександрівні за чітку організацію роботи. Все було під контролем, і майже після перших вибухів до ліквідації НС долучилася вся вертикаль влади", - зазначив Полторак.

За його словами, "була продемонстрована така чітка взаємодія, якої не вистачає в інших регіонах країни, коли постають питання територіальної оборони або якісь інші серйозні виклики".

Міністр та глава ОДА ознайомилися з ходом відновлювальних робіт, відвідали територію військової частини А1352, де вивчили хід розмінування території 65-го арсеналу.

Як підкреслив міністр на зустрічі з учасниками ліквідації НС на 65 арсеналі, завдяки чіткому плану та блискавичній реакції надзвичайна ситуація була ліквідована в найкоротші строки: "Ми це знаємо і цінуємо. Президент України під час кожної наради запитує про стан справ у Балаклії та про те, яка потрібна допомога".

За словами Світличної, ліквідація наслідків НС стала для всiх маркером не тiльки професiоналiзму, але й людяностi: "Готовнiсть прийти на допомогу, надати необхiдне має не меншу вагу, нiж швидкість реагування та миттєва мобілізація всіх сил у перші хвилини події", - пояснила Світлична.

Міністр оборони та голова ОДА нагородили учасників ліквідації НС. Нагрудні знаки "Знак пошани" отримали як бійці ДСНС, так і мешканці Харківщини, які прийшли на допомогу під час ліквідації НС: фермери, підприємці, медики, працівники освіти, культури та представники місцевого самоврядування.

Фото: mil.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-