Львівські лікарі просять керівників держави допомогти зі звільненням міста від сміття

Львівські лікарі просять керівників держави допомогти зі звільненням міста від сміття

Укрінформ
Колективне звернення до голови облдержадміністрації, уряду та Президента з проханням допомогти із вивезенням сміття з міста підписали головні лікарі 15 комунальних медичних закладів Львова.

Таке рішення медики ухвалили під час наради в управлінні охорони здоров’я міськради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Минулого тижня в управлінні була нарада, де піднімали проблему, що з медичних закладів перестали вивозити сміття. Лікарня, на мою думку, це останнє місце, звідки б мали не вивозити сміття. Ми вирішили звернутись до усіх гілок виконавчої влади, щоб вирішити питання із вивезенням сміття з міста",- зазначив головний лікар міської дитячої лікарні Дмитро Квіт.

Як зазначається у зверненні, з підняттям температури повітря сміття у переповнених контейнерах почне гнити і може бути створена небезпека появи гострих кишкових інфекцій.

За даними міської ради, у Львові залишаються переповненими 43 відсотки сміттєвих контейнерів. Протестуючи проти засилля сміття і смороду, мешканці перевертають контейнери посеред вулиці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-