В Авдіївці вже п'ятий день немає електрики

В Авдіївці вже п'ятий день немає електрики

717
Ukrinform
В Авдіївці в результаті бойових дій сталося пошкодження високовольтної лінії електропередач, п'ятий день відсутнє централізоване електропостачання.

Про це повідомляє ДСНС.

"Станом на 7 год. 3 квітня централізоване електропостачання відсутнє. Теплопостачання у місті здійснюється централізовано за рахунок заводської теплоенергоцентралі Авдіївського коксохімічного заводу. Створено запас води в міському резервуарі об'ємом 4 тис. м3. Об'єкти соціально-побутової сфери, що не мають власних систем резервного електроживлення, забезпечуються електроенергією від генераторів ДСНС (залучено 9 генераторів різної потужності). До аварійно-відновлювальних робіт залучено від ДСНС 21 чол. та 10 од. тех", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 29 березня в результаті бойових дій сталося пошкодження високовольтної лінії електропередач 110 кВ, що призвело до припинення електропостачання м. Авдіївка (близько 22 тис. мешканців), Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції, які централізовано забезпечують місто водою та теплопостачанням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-