SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight В Одесі активісти підтримали учасників мінського Дня Волі - 26.03.2017 21:10 — Новини Укрінформ
В Одесі активісти підтримали учасників мінського Дня Волі

В Одесі активісти підтримали учасників мінського Дня Волі

Фото, відео
1471
Ukrinform
На одеській акції на підтримку учасників Дня Волі в Мінську, що пройшов напередодні в білоруській столиці, зібралося близько трьох десятків одеських громадських активістів з плакатами.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Живе Білорусь! Живе вічно!" - скандували сьогодні під вікнами консульства Білорусі в Одесі.

Серед присутніх під білоруським консульством були активісти "Правого сектору" та інших громадських організацій. О 18 годині люди, розгорнувши плакати, стали під вікнами консульства, перекривши центральний вхід, який охоронявся нарядами поліції і Нацгвардії.

В Одесі активісти підтримали учасників мінського Дня Волі Фото: Д.Флорін

Акція почалася з того, що кожен бажаючий міг висловити свою підтримку громадянам Білорусі, котрі напередодні брали участь у Дні Волі в Мінську, в результаті якого правоохоронними органами були затримані близько тисячі осіб.

“Ми прийшли, щоб висловити підтримку вільним білорусам, які хочуть змін в країні на краще, щоб їх країна стала реально незалежною від зовнішніх і внутрішніх факторів... Ми хочемо показати, що Одеса, Україна, підтримує народ, який переживав і підтримував нас під час Майдану, був разом з нами на Майдані. Представники білоруського народу і сьогодні захищають територіальну цілісність України на сході. І ми вважаємо, що Білорусь може стати союзною державою для України. Ми висловлюємо солідарність із тими, хто вчора брав участь у "Марші Волі" в Мінську", - наголосив один з організаторів акції, голова одеського відділення "Правого сектора" Сергій Стерненко.

На акції учасники висловлювали підтримку білоруського народу. Багато хто з виступаючих нагадували, що білоруси допомагали українцям під час подій на Майдані в Києві.

Співробітники поліції й Нацгвардії, присутні на місці акції біля консульства, не втручалися в події. Захід носив стихійний характер і його організатори не мали жодних дозволів від місцевої влади.

Фото, відео: Дмитро Флорін


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-