На Закарпатті розбираються зі збором підписів патрульних проти керівництва

На Закарпатті розбираються зі збором підписів патрульних проти керівництва

3068
Ukrinform
В управлінні патрульної поліції Ужгорода та Мукачева розпочато перевірку за фактом висловлення недовіри керівництву обласної патрульної поліції.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив прес-секретар Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева Ернест Завадський.

Перевірку проводитиме Департамент нацполіції. Також патрульні заявляють про маніпуляцію особовим складом щодо збору підписів про незадоволення роботою керівництва.

«Наразі розпочата службова перевірка щодо ситуації зі збором підписів щодо незадовільної роботи керівництва поліції та гучними заявами губернатора. Про її результат, щойно вона завершиться, ми обов’язково повідомимо. Проводитиме перевірку Департамент національної поліції. Щодо ситуації, що склалася, можна сказати одне: завжди є ті, хто задоволені, та ті, хто незадоволені керівництвом. Але треба зазначити, що наразі вже маємо підтвердження від деяких із тих колег, чиї підписи поставлені під заявою до керівництва області, що вони підписували не цей документ. Виходить так, що недочитали, під чим ставлять підпис», - сказав Завадський.

В Управлінні кажуть, що не можуть коментувати дані голови ОДА Геннадія Москаля щодо бездіяльності патрульних, які він оприлюднював останнім часом. Натомість в Управлінні патрульної поліції Ужгорода та Мукачева сьогодні виклали інфографіку за їхньою версією «реального порівняльного аналізу стану злочинності в Ужгороді». Цифри поліцейських стосовно стану публічної безпеки і порядку в Ужгороді за 2015 рік та за 2016 рік кажуть наступне: злочинів в публічних місцях стало менше на 34%, на вулицях – на 32%.

Як повідомляв Укрінформ, голова Національної поліції України Сергій Князєв призначив службове розслідування за фактом колективного звернення співробітників Управління патрульної поліції в Закарпатській області, в якому вони висловили недовіру свому керівництву. Обставини інциденту у патрульній поліції Закарпаття вивчить спеціально створена комісія.

Сьогодні голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль звернувся до міністра МВС Арсена Авакова та голови Нацполії Князєва з проханням змістити керівництво патрульної поліції на Закарпатті. В оприлюднених Москалем документах йдеться про порушення законодавства, дисциплінарного статуту, приниження честі та гідності співробітників патрульної поліції керівництвом управіння - майором поліції Юрієм Марценишиним та його заступником капітаном поліції Валерієм Найманом. Про недовіру керівництву поліції на Закарпатті висловилися 73 поліцейські.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>