SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Львові жінки провели марш солідарності - 08.03.2017 17:28 — Новини Укрінформ
У Львові жінки провели марш солідарності

У Львові жінки провели марш солідарності

Фото
1594
Ukrinform
Марш за рівність жінок і чоловіків, зокрема, в оплаті праці, проти сімейного насильства та інших проявів зневаги до жінок пройшов у Львові.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"8 Березня ми розглядаємо, як День захисту жінок. Тому акція, приурочена до Міжнародного дня захисту жінок, стала частиною Міжнародного жіночого страйку, який відбувається у понад 40 країнах світу. Ми виступаємо проти сімейного насильства, за дотримання рівної оплати праці для жінок і чоловіків", - зазначила учасниця маршу Оксана Вавренчук.

Жінки підкреслювали, що вони розглядають 8 березня не як "совкове" свято, а як Міжнародний день боротьби за права жінок.

Ініціатори маршу - активістки громадської організації "Феміністична майстерня". Підтримати активісток зібралися понад сто львів’ян, серед яких було і чимало чоловіків.

Марш феміністок у Львові

Фото: Дивись.info


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-