В Авдіївці встановили резервуари з водою і склять вікна

В Авдіївці встановили резервуари з водою і склять вікна

Укрінформ
В Авдіївці, яка залишилася без централізованого водопостачання внаслідок обстрілів бойовиків, задіяно всі можливі засоби для забезпечення мешканців питною та технічною водою.

Про це повідомив голова військово-цивільної обласної адміністрації Павло Жебрівський у Facebook.

"Провели сьогодні зранку в Авдіївці робочу нараду з приводу забезпечення автономного водопостачання міста і ліквідації наслідків обстрілів житлових будинків. Станом на сьогодні у місті встановлено 63 резервуари для питної води ємністю по 1 кубу. Людям з особливими потребами та людям похилого віку розносимо бутильовану воду. Коксохім надав 17-кубову цистерну для технічної води, щоб розвозити її по місту. Задіяні також водовози ДСНС", - повідомив він.

Крім того, за інформацією Жебрівського, в будинках, де вчора повибивало вікна, встановлюють скло. "Готуємо до ремонту те, що було зруйновано вчора, і продовжуємо відновлювати давніші руйнування", - зазначив Жебрівський.

Як повідомляв Укрінформ, вранці 24 лютого жителі Авдіївки залишилися без водопостачання через зупинення роботи Донецької фільтрувальної станції (ДФС) у результаті обстрілу бойовиків. Пізніше воду стали подавати щогодини із запасних резервуарів. Водопостачання в Авдіївці станом на 28 лютого не відновлювали через встановлені міни біля Донецької фільтрувальної станції.

Пізніше вдалося розмінувати територію ДФС. Але відновні роботи так і не почалися.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-