Мінфін підтримав законопроект про «пересічників» - Москаль

Мінфін підтримав законопроект про «пересічників» - Москаль

Документ
1251
Ukrinform
Із шести зареєстрованих у Верховній Раді України законопроектів щодо врегулювання питання "пересічки"  Міністерство фінансів не підтримує п’ять, які були подані на розгляд народних депутатів у період із грудня 2014 до березня 2016 року.

Проте у Мінфіні не заперечують проти подання шостого законопроекту, який би задовільнив і пересічників, і державу, повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своєму сайті.

"Вважаємо, що спосіб врегулювання ситуації має відповідати нормам міжнародної Конвенції про тимчасове ввезення, стороною якої є Україна, задовольняти вимоги власників придбаних за кордоном легкових автомобілів та при цьому забезпечувати надходження до державного бюджету від оподаткування тимчасово ввезених транспортних засобів", – йдеться в листі за підписом заступника міністра фінансів Євгена Капінуса.

Разом із тим, за результатами засідань робочої групи з урегулювання ситуації на розгляд Верховної Ради України подано законопроект за №5567 від 21 грудня 2016 року – "Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо врегулювання транзиту та тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування)», який спрямовано на вирішення питання "пересічки".

Як повідомлялося, впродовж минулого року в країні відбулося кілька протесних акцій пересічників – на Закарпатті, зокрема, доходило, до перекриття державного кордону із Словаччиною. Метою протестних акцій було врегулювання українського законодавства щодо ввезення автівок із іноземною реєстрацією без розмитнення на рік – за правилами так званої Стамбульської конвенції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>