У Харкові суд не задовольнив вимоги активістів щодо пам'ятника на площі Свободи

14.02.2017 04:08 1452

Дзержинський райсуд Харкова почав розглядати позов активістів щодо скасування результатів міського конкурсу проектів нового пам'ятника на площі Свободи.

Про це кореспондентові Укрінформу розповіли в суді.

"Суд не задовольнив клопотання громадської організації "Харківський антикорупційний центр" про відвід судді. Суд також не задовольнив клопотання позивачів про заборону зведення пам'ятника до підсумків розгляду справи у суді", - відзначили в суді.

Чергове засідання суду призначене на 20 лютого, 14:00.

Як повідомляв раніше Укрінформ, 9 лютого Харківський міський голова Геннадій Кернес відповів на петицію про відміну результатів конкурсу проектів пам'ятника на площі Свободи, що набрала 5 тис. голосів за два дні: "Як вирішить суд".

3 лютого названо переможця міського конкурсу проектів пам'ятника на площі Свободи: колона заввишки 86 метрів із зображенням ангела з хрестом вгорі та чотирьох фігур, пов'язаних з історією Слобожанщини, внизу.

Серед авторів проекту - головний архітектор Харкова Сергій Чечельницький.

6 лютого активісти провели пікет біля будівлі Дзержинського райсуду Харкова і подали позов про скасування рішення жюрі, вважаючи, разом з іншим, що пам'ятний знак створений за зразком Олександрівської колони у Санкт-Петербурзі: "Харків заслуговує на краще".

28 вересня 2014 року активісти за допомогою тросів і вантажівки повалили найбільший в Україні пам'ятник Леніну на площі Свободи, залишивши порожній постамент.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-