Садовий має

Садовий має "чимало запитань" до ділянки під полігон

Укрінформ
Міський голова Львова Андрій Садовий має чимало запитань до ділянки, яку область виділила Львову під сміттєпереробний завод.

Про це міський голова Львова зазначив на брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Оскільки до ділянки, яку розпорядженням голови ЛОДА було виділено місту для полігону ТПВ, є чимало запитань, до наступного тижня буде працювати робоча група, яка має ретельно вивчити усі аспекти. Фінальне рішення комісії буде максимально оприлюднене», - зазначив Садовий.

За його словами, ділянка отримала дуже великий резонанс. Особливо серед мешканців Яворівського району. Міською радою створена експертна група, яку очолив академік Юхновський. Було проведено одне робоче засідання, виїзди на місце, ведеться робота в експертних групах, щоб фіналізувати позицію: що конкретно там можна розмістити.

Як зазначив Садовий, до незалежної робочої групи увійшло не так уже й багато чиновників ЛМР. Більшість – це незалежні фахівці. Туди включили і мера Яворова, і мера Новояворівська, і головного архітектора Яворівського району. На засідання будуть запрошуватись  представники обласної адміністрації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-