В Авдіївці не вдається розпочати  ремонтні роботи через постійні обстріли - ДСНС

В Авдіївці не вдається розпочати ремонтні роботи через постійні обстріли - ДСНС

Укрінформ
Станом на 7 год. 1 лютого домовленість про режим тиші не виконана, обстріли продовжуються, тому ремонтні роботи і з розмінування розпочати не вдається. 

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

«31 січня пошкоджено залізничну колію сполученням Авдіївка - Очеретино. 4 піротехнічні розрахунки ДСНС знаходяться в готовності для проведення робіт з розмінування після настання режиму тиші, 2 піротехнічні розрахунки знаходяться в резерві. Теплопостачання у місті, де проживає близько 22 тис. чоловік, здійснюється централізовано за рахунок заводської теплоенергоцентралі на природному газі, температура теплоносія в тепломережі - 50 градусів тепла, в квартирах температура повітря - 15 градусів тепла. Централізоване водопостачання здійснюється по графіку з резерву, в разі необхідності буде забезпечено підвіз води. Централізоване електропостачання відсутнє. Об'єкти соціально-побутової сфери, що не мають власних систем резервного електроживлення, забезпечуються електроенергією від 5 генераторів ДСНС (в резерві знаходяться 12 генераторів різної потужності, додатково залучено 3 потужних пересувних електростанції)», - йдеться у повідомленні.

Розгорнуто 11 пунктів обігріву (7 ДСНС, 3 стаціонарних, 1 благодійної організації), до яких звернулось близько 900 осіб, забезпечено харчування 3 польовими кухнями. Температура повітря навколишнього середовища становить 15 градусів морозу. Відпрацьовано питання щодо евакуації людей похилого віку з будинку пристарілих та близько 12 тис. осіб в разі ускладнення обстановки (на даний час виявили бажання 140 осіб).

Всього до аварійно відновлювальних робіт залучено 260 осіб та 60 од. техніки, у тому числі: від ДСНС - 120 осіб та 35 од. техніки; від Нацполіції - 63 особи та 3 од. техніки; від комунальних служб міста - 54 особи та 15 од. техніки; від Авдіївського коксохімічного заводу - 23 особи та 7 од. техніки.

Організована взаємодія служб. Ситуація знаходиться на контролі ДСНС України.

Як повідомляв Укрінформ, 30 січня в результаті бойових дій стався порив повітряної високовольтної лінії 110 кВ поблизу м. Авдіївка, що призвело до припинення електропостачання Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції, які централізовано забезпечують водою та теплопостачанням місто.

За минулу добу бойовики на Донецькому напрямку в районі Авдіївки випустили по українських  позиціях близько сотні снарядів РСЗВ БМ-21 Град,також вони обстрілювали зі 152 міліметрової артилерії. Тут же багаторазово вогонь вели танки. 152 міліметрову артилерію було застосовано і при обстрілах Тоненького. По Авдіївці, Луганському, Троїцькому, Опитному та Верхньоторецькому - 120 міліметрові міномети.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-