"Дніпровського стрільця" не ризикнули судити в залі без "клітки"

Фото
1510
Укрінформ
Засідання з розгляду справи щодо Олександра Пугачова, якого звинувачують у вбивстві двох патрульних поліцейських, не відбулося через відсутність підозрюваного. Судове засідання перенесено на 9 лютого.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу із зали Кіровського районного суду міста Дніпро.

«У зв’язку з відсутністю обвинуваченого, засідання було перенесено на 9 лютого 2017 року. Судове засідання не відбулося, а також не був обраний склад присяжних, незважаючи на те, що всі присяжні з’явилися в суд », - зазначив прокурор Олексій Семенюк.

Водночас у ГУ НП у Дніпропетровській області повідомили, що конвоювання підозрюваного Пугачова до Кіровського районного суду неможливо у зв’язку з невідповідністю приміщення державним стандартам.

«Керівництво поліції Дніпропетровщини неодноразово зверталося до територіального управління судової адміністрації та до Кіровського районного суду з вимогою усунути порушення стандартів Державних будівельних норм у приміщенні суду, де буде розглядатися справа Пугачова.

У зв’язку з наявними суттєвими недоліками у технічному укріпленні приміщення суду, що можуть призвести до виникнення надзвичайних подій, приміщення суду зняте з обслуговування ГУНП та конвоювання підозрюваних до будівлі Кіровського суду припинено. Так, під час комісійного обстеження були виявлені такі порушення: відсутність огородженої території для обвинувачуваних та засуджених, приміщень для тримання спецконтингенту та розміщення конвою, санвузлу для обвинувачуваних. Також неприпустимими є відсутність на вікнах металевих грат та інші порушення», - наголосили в поліції.

З огляду на це виникла необхідність перенесення судового засідання до усунення вказаних недоліків або визначення іншого місця розгляду.

За інформацією ГУ НП у Дніпропетровській області, загалом в регіоні знято з обслуговування 5 судів і 3 ізолятори тимчасового тримання. Вирішується питання про зняття з обслуговування ще 5 судів.

Як повідомлялося, вранці 25 вересня 2016 року у Дніпрі колишній боєць роти спецпризначення МВС "Торнадо" Олександр Пугачов застрелив патрульного поліцейського, який зупинив його авто за порушення правил дорожнього руху, та поранив його напарницю. Поранена патрульна померла під час операції.

Пізніше з’ясувалося, що Пугачов перебував у розшуку за скоєння інших злочинів. Під час сутички з поліцейськими він також отримав поранення, його затримали у лікарні.

Фото: Микола М'якшиков.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-