Одеський губернатор розпочав діяльність з реорганізації апарату

Одеський губернатор розпочав діяльність з реорганізації апарату

Укрінформ
Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов розпочав свою діяльність з оголошення про конкурсний добір кадрів на вакантні посади в ОДА, а також оголосив про реорганізацію структур облдержадміністрації відповідно до нових пріоритетів.

Про це Степанов видав розпорядження та розповів 18 січня на брифінгу для місцевих ЗМІ, який транслювався онлайн, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Першочерговими завданнями голова ОДА вбачає у поверненні керованості та кардинальній реорганізації структур облдержадміністрації.

Зокрема, планує створити на базі Департаменту охорони здоров’я та соціального захисту населення дві структури - з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення. Також має намір створити Управління агропромислового комплексу і реорганізувати чинне Агентство з питань інвестицій та розвитку для допомоги інвесторам.

Крім того, Степанов оголосив вакантними 11 посад. Зокрема, першого заступника голови ОДА, заступника голови з соціальних питань, заступника голови - керівника апарату ОДА та низки своїх консультантів і радників.

"Поки що виконуватиме обов'язки заступника голови ОДА з економічних питань директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Марина Зінченко", - уточнив він.

Відповідаючи на запитання, чим зумовлене проведення зустрічі у вигляді прес-сніданку з представниками деяких місцевих ЗМІ, новопризначений голова ОДА послався на "відсутність прес-служби та команди в цілому".

Телефони прес-служби облдержадміністрації 18 січня не доступні, а в приймальні голови ОДА повідомляють журналістам центральних ЗМІ, що "скликали на брифінг представників тих ЗМІ, які були у наданому списку". У ньому не виявилось низки телекомпаній, центральних інформагентств, в тому числі Укрінформу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-