Стали відомі причини смерті трьох морських піхотинців під Маріуполем

14.01.2017 16:06 2207

Причиною смерті трьох українських морських піхотинців під Маріуполем, тіла яких передали 13 січня українській стороні бойовики, став підрив на міні.

Про це стало відомо після проведення відповідної судово-медичної експертизи, повідомляє телеканал "112 Україна".

"Причиною смерті трьох морських піхотинців під Маріуполем став підрив на міні. ... Експертиза також підтвердила, що тіла справді належать трьом зниклим українським морським піхотинцям: молодшим сержантам Миколі Охрименку і Сергію Соньку та старшому матросу Сергію Трубіну", - йдеться в повідомленні.

Після заверешення всіх необхідних процедур тіла військових передадуть родичам. Тіло Сергія Сонька перевезуть до Херсонської області, Сергія Трубіна до Кропивницького, а Миколи Охрименка до Сумської області.

Як повідомляв Укрінформ, 13 січня у Донецьку представникам гуманітарного проекту ЗСУ "ЕВАКУАЦІЯ 200" передали тіла трьох загиблих українських військовослужбовців. Їх доставили до міста Дніпра і передали слідчим органам Національної поліції України та представникам Дніпропетровського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Згодом прес-служба ВМС ЗСУ повідомила імена загиблих українських військовослужбовців.

За інформацією начальника управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ Олексія Ноздрачова, тіла трьох українських військових були передані Україні в рамках Мінських домовленостей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-