Стали відомі причини смерті трьох морських піхотинців під Маріуполем

Стали відомі причини смерті трьох морських піхотинців під Маріуполем

Укрінформ
Причиною смерті трьох українських морських піхотинців під Маріуполем, тіла яких передали 13 січня українській стороні бойовики, став підрив на міні.

Про це стало відомо після проведення відповідної судово-медичної експертизи, повідомляє телеканал "112 Україна".

"Причиною смерті трьох морських піхотинців під Маріуполем став підрив на міні. ... Експертиза також підтвердила, що тіла справді належать трьом зниклим українським морським піхотинцям: молодшим сержантам Миколі Охрименку і Сергію Соньку та старшому матросу Сергію Трубіну", - йдеться в повідомленні.

Після заверешення всіх необхідних процедур тіла військових передадуть родичам. Тіло Сергія Сонька перевезуть до Херсонської області, Сергія Трубіна до Кропивницького, а Миколи Охрименка до Сумської області.

Як повідомляв Укрінформ, 13 січня у Донецьку представникам гуманітарного проекту ЗСУ "ЕВАКУАЦІЯ 200" передали тіла трьох загиблих українських військовослужбовців. Їх доставили до міста Дніпра і передали слідчим органам Національної поліції України та представникам Дніпропетровського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Згодом прес-служба ВМС ЗСУ повідомила імена загиблих українських військовослужбовців.

За інформацією начальника управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ Олексія Ноздрачова, тіла трьох українських військових були передані Україні в рамках Мінських домовленостей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-