Поліція ліквідувала два підпільні цехи та бази зберігання фальсифікату

Поліція ліквідувала два підпільні цехи та бази зберігання фальсифікату

Фото
2337
Укрінформ
Співробітники Управлінь захисту економіки (УЗЕ) у Львівській та Чернівецькій областях протягом доби припинили діяльність двох підпільних цехів та перевалочної бази зі зберігання та дрібнооптової торгівлі фальсифікатом.

 Як повідомили в Департаменті захисту економіки Національної поліції України, вилучено 12,2 тонни фальсифікованих алкогольних виробів та 2,7 тисяч пачок цигарок.

“Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Чернівецькій області ДЗЕ Нацполіції виявили організовану злочинну групу, що займалася незаконним виготовленням підакцизних товарів. До складу групи входило 7 осіб із чітким розподілом обов’язків», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що виробничі «потужності» зловмисників розташовувались на території гаражного кооперативу в місті Чернівці та у двох житлових будинках. Ділки розливали спиртову суміш у картонні коробки «Bag in Box» та у звичайні пляшки з маркуванням «Nemiroff», «MEDOFF», «ВОЗДУХ», «Козацька Рада», «Пшенична». Пляшки маркувалися фальсифікованими марками акцизного податку України. Вироблений фальсифікат розповсюджувався на території області через своїх реалізаторів – приватних підприємців та фізичних осіб.

«У місті Львів оперативниками Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області ДЗЕ Нацполіції припинено функціонування «підпільного цеху» та нелегальної бази зі зберігання та дрібнооптового збуту фальсифікованої горілки торгових марок «Слава», «Медофф», «Воздух», «Первак» та «Bag in Box», - зазначили в Департаменті захисту економіки Нацполіції України.

Наголошується, що у Львові «прибутковим бізнесом» займалося троє осіб. У орендованих приміщеннях автосервісу та автогаражного кооперативу вони організували збір склотари, змішування спиртової суміші та розлив фальсифікату. Горілку збували через мережу торговельних підприємств.

За даними фактами слідчими відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Працівники Управлінь захисту економіки у Чернівецькій та Львівській областях ДЗЕ Нацполіції та слідчі вилучили 12,2 тонни «алкоголю» та 2,7 тис. пачок фальсифікованих тютюнових виробів.

Загальна вартість вилученого з обігу фальсифікату становить майже 1,2 мільйона гривень.

Фото: ДЗЕ НПУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-