SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight До Румунії намагалися незаконно вивезти 56 вагонів українського лісу - 06.01.2017 19:56 — Новини Укрінформ
До Румунії намагалися незаконно вивезти 56 вагонів українського лісу

До Румунії намагалися незаконно вивезти 56 вагонів українського лісу

Фото
2244
Ukrinform
Правоохоронці Одеської області запобігли незаконному експорту 56 вагонів з українською деревиною до Румунії.

Про це інформує прес-служба прокуратури Одеської області

"Правоохоронці викрили злочинну схему контрабандного вивозу за кордон через територію Одеської області ділової деревини на підставі підроблених документів", - йдеться в повідомленні.

Так, було виявлено 56 вагонів з деревиною на залізничних станціях "Кучурган" та "Роздільна-Сортувальна" регіональної філії Одеської залізниці.

"Наразі деревина, яку планували незаконно експортувати до Румунії, вилучена. Готується клопотання щодо накладення арешту", - зазначили у відомстві.

Зазначається, що відповідно до супровідних документів у вказаних вагонах мала перевозитись паливна деревина хвойних порід (дрова), а фактично там знаходилась ділова деревина (кругляк), експорт якої з 1 січня 2017 року заборонено.

Правоохоронці викрили схему контрабандного вивозу лісу

"Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом виготовлення та видачі сертифікатів про походження лісоматеріалів та підроблених товаро-транспортних накладних для експорту половника сосни триває (ч. 2 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України)", - повідомили у прес-службі.

Фото: od.gp.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>