SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Борт з пораненими АТОшниками не долетів до Одеси – сів у Вінниці - 23.12.2016 20:34 — Новини Укрінформ
Борт з пораненими АТОшниками не долетів до Одеси – сів у Вінниці

Борт з пораненими АТОшниками не долетів до Одеси – сів у Вінниці

Фото, відео
1324
Ukrinform
У Вінниці екстрено сів медичний літак із пораненими військовими АТО. Бійців перевозили зі шпиталю Дніпра в Одесу, але тамтешнє летовище через сильний туман прийняти борт не змогло.

Про це повідомляє ТСН.

"Через погодні умови літак скерували до Вінниці. Туди привезли 12 поранених – здебільшого з мінно-вибуховими травмами середньої тяжкості. Таким чином, за останній тиждень до вінницького військового шпиталю доправили вже 28 бійців – усі вони зі Світлодарської дуги. "Їхав за 200-м, не доїхав. Мене сепари з ПТУРа збили", - розповів поранений Василь Вовков.

 Як повідомив хірург військового госпіталю центрального регіону Костянтин Гуменюк, важких поранених на борту літака не було. "Один є з пошкодженням ліктевого суглобу, один із пошкодженням гомілки. Всі інші – це захворювання і контузії. Зараз один пацієнт буде прооперований травматологами, буде накладений скелетний витяг", - зазначив Гуменюк.

Поранені АТОшники

Фото: Depo.Вінниця

Схожа ситуація мала місце на початку місяця. Тоді літак, на борту якого було 11 поранених бійців АТО, не долетів з Дніпра до Львова через погані погодні умови. Він також приземлився у

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-