Вибори на одній із дільниць Сумщини можуть визнати недійсними

Вибори на одній із дільниць Сумщини можуть визнати недійсними

2770
Ukrinform
Вибори на одній із дільниць у Глухівському районі Сумщини можуть визнати недійсними.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Сумській області Ірина Стегній.

„Члени ДВК №590140, яка знаходиться в селі Катеринівка Глухівського району (Шалигінська громада), забули поставити на бюлетенях номер дільниці, вибори на ній можуть визнати недійсними”, - зазначила Стегній.

За її інформацією, про те, що на бюлетенях немає номера дільниці, спостерігачі помітили вже після закриття ДВК, коли розпочався підрахунок голосів.

„Як повідомили в цій ДВК, друкарня, яка друкувала бюлетені, попереджала їх, що вони не мають технічної можливості проставити номер ДВК. Але лишили для цього місце, щоб члени ДВК вписали номер дільниці самі. Але ті просто забули це зробити під час засідання у суботу. Помітивши цей недолік під час підрахунку голосів, вирішили дописати. Але спостерігачі від різних кандидатів, які перебували на дільниці, завадили це зробити та викликали поліцію”, - розповіла координатор ОПОРИ.

На дільницю прибула слідчо-оперативна группа, яка проводить перевірку інциденту.

В дільничній комісії спостерігачам ОПОРИ повідомили, що бюлетені вже запакували, і рішення про те, чи визнавати їх дійсними, прийматиме Шалигінська територіальна виборча комісія.

У неділю, 18 грудня, у 144 об'єднаних територіальних громадах відбулося голосування на перших місцевих виборах. За результатами голосування виборці мали обрати 76 сільських голів, 46 селищних голів, 21 міського голову, а також відповідні місцеві ради. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-