Анонім поскаржився поліції Слов'янська на

Анонім поскаржився поліції Слов'янська на "гречку"

Укрінформ
У Донецькій області поліцейські Слов'янська проводять перевірку за деякими зверненнями громадян про порушення на виборах.

Про це у неділю повідомили у Слов'янському відділі поліції Донецької області.

«У місті Миколаївка Слов'янського району, де сьогодні проходять місцеві вибори, в поліцію тричі зверталися жителі з повідомленнями про порушення на виборчих дільницях. Всі порушення зареєстровані», - зазначається у повідомленні. 

Відзначено, що поліція по кожному зверненню проводить перевірку, і оперативна обстановка залишається спокійною.

Так, в поліцію звернувся чоловік, 1975 року народження, з повідомленням, що на виборчій дільниці йому намагався нанести тілесні ушкодження невідомий. Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце, встановила, що між заявником та іншим чоловіком виник конфлікт, після чого потерпілий звернувся в поліцію. Обидва чоловіки є представниками видань з різних областей України. 

На іншій дільниці в Миколаївці, в поліцію зверталися двічі. Так, член штабу спостерігачів повідомив, що представники виборчої комісії розносять виборчі урни по домівках громадян, які не можуть прийти на дільницю, без участі спостерігача.

Також прямо на ділянці до поліцейського звернулися мешканці, які побажали залишитися невідомими, з повідомленням, що мешканка Краматорська пропонує гроші за голоси. Перевіркою на місці було встановлено, що зазначена жінка проводить соціологічне опитування.

У поліції нагадали, що у Миколаївці діє одна територіальна виборча комісія і дев'ять дільничних комісій. Тут очікується близько 13 000 виборців. Публічну безпеку цілодобово забезпечують понад 40 співробітників поліції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-