ЧАЕС накриють на півроку раніше, ніж планувалося

ЧАЕС накриють на півроку раніше, ніж планувалося

971
Ukrinform
Новий безпечний конфайнмент (НБК) буде споруджено над енергоблоком №4 ЧАЕС на півроку раніше, ніж передбачалося початковим планом.

Про це на круглому столі "30 років об'єкту "Укриття" розповів заступник керівника проекту "Новий безпечний конфайнмент" з технічного напрямку Сергій Дерюга, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"НБК мав бути насунений у червні 2017 року, проте ми розпочнемо цей план раніше. Це рішення (Компанії - ред.) Novarka", - сказав Дерюга, не коментуючи його причини.

Разом з тим, в ході круглого столу стало відомо, що реалізацію частини проекту було вирішено перенести "до виникнення необхідності в ньому".

"Було вирішено, що система дезактивації внутрішніх поверхонь обшивки арки не буде потрібна в процесі експлуатації. Це було вирішено у 2013 році", - прокоментував Дерюга.

За його словами, в ході будівництва були змонтовані рейки для установки платформи з обладнанням дезактивації, яка може бути проведена "за необхідності".

"Можливість установки збережена, однак розрахунки показали, що нержавіючу сталь буде складно забруднюватися", - наголосив Дерюга.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>