Гройсман обіцяє знайти гроші на добудову перинатального центру у Львові

Гройсман обіцяє знайти гроші на добудову перинатального центру у Львові

629
Ukrinform
Місцева влада та уряд у рамках можливостей Державного фонду регіонального розвитку знайдуть можливості для добудови Перинатального центру у Львові в 2017 році.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, повідомляє Урядовий портал.

"Ми спільно - місто, область, Державний фонд регіонального розвитку - це питання вирішимо", - сказав Гройсман, відповідаючи на питання народних депутатів щодо добудови Перинатального центру у Львові.

Глава уряду зауважив, що у проекті бюджету на наступний рік передбачені ресурси Державного фонду регіонального розвитку та субвенція на соціально-економічний розвиток.

"В рамках цього ресурсу ми знайдемо кошти для того, щоб при прийнятті бюджету з 1 січня відновити і завершити будівництво цього Перинатального центру", - зазначив Гройсман.

Він  додав, що на завершення будівництва центру у Львові потрібно 107 млн грн.

"У рамках 107 млн грн ми можемо знайти ресурс для того, щоб завершити у 2017 році створення Перинатального центру. Я підтримую і все зроблю для того, щоб у Львові у наступному році постав сучасний Перинатальний центр. Це буде зроблено", - підкреслив Гройсман.

Прем'єр-міністр зазначив, що у різних областях країни впроваджуються подібні проекти.

Він наголосив, що з розумінням ставиться до необхідності створення в регіонах сучасних перинатальних центрів для того, щоб рятувати життя дітям, і має відповідний досвід  будівництва таких центрів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-