Конвертцентр на Київщині «намив» 300 мільйонів

Конвертцентр на Київщині «намив» 300 мільйонів

Укрінформ
Податкова міліція ліквідувала конвертаційний центр з обігом у 300 млн грн, ймовірні втрати бюджету становлять понад 50 млн грн.

Про це повідомляється на сайті ДФС.

"Працівниками податкової міліції м. Києва в рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України припинено діяльність чергового конвертаційного центру", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що схема конвертації полягала в тому, що легальні підприємства перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані цінні папери (векселі, акції інвестиційні сертифікати) на розрахункові рахунки транзитно-конвертаційних СГД. В подальшому учасники центру знімали ці кошти готівкою для передачі замовникам за винятком 3,5-6% за конвертацію. Загальний обіг проконвертованих коштів протягом 2015-2016 років становив 300 млн гривень, ймовірні втрати бюджету становлять понад 50 млн гривень.

За результатами обшуків офісів та автомобілів фігурантів провадження було вилучено 6,1 тис. доларів США (еквівалент 158,2 тис. гривень), 12 печаток підприємств, 39 електронних носіїв інформації, 2 пістолета (для відстрілу гумових куль), 3 нарізних карабіни, 16 магазинів для зброї, бухгалтерську документацію та інше.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-