Львівське сміття таємно привезли на Дніпропетровщину – ЗМІ

Львівське сміття таємно привезли на Дніпропетровщину – ЗМІ

1413
Укрінформ
Майже 600 тонн сміття зі Львова завезли до міста Синельникове (Дніпропетровська область), обурені мешканці чергують на полігоні і на площі перед міськрадою.

Про це повідомив інформаційний портал міста Синельникове.

«У ніч з 13 на 14 вересня десять вантажівок зі сміттям приїхали на полігон в місто обласного підпорядкування Синельникове і скинули туди відходи. Уже наступної ночі приїхало ще 17 вантажівок. Загальна вага ввезеного сміття 594 тони», - пише видання.

Жителі Синельникового стурбовані ситуацією, так як їх полігон має площу два на два кілометри, з поглибленням 3-4 метри. Він вже заповнений і наразі на межі закриття.

За повідомленням видання, обурені мешканці Синельникового чергують на полігоні і на площі перед міськрадою. Незважаючи на опір керівництва міста, депутати зажадали в п'ятницю 16 вересня, скликати позачергову сесію, щоб заборонити ввезення львівського сміття в Синельникове. Також депутати звернулися до правоохоронних органів з вимогою дати правову оцінку діям керівництва міста.

«Після того, як на полігон приїхали ще дві вантажівки, на звалище приїхав депутат Дніпропетровської обласної ради Володимир Хорішко. Разом з поліцією тут був зафіксований факт нелегального вивантаження сміття», - інформує ЗМІ.

Як раніше повідомляв Укрінформ, у понеділок, 12 вересня, понад 100 жителів Діївки і Краснопілля на Дніпропетровщині вийшли на акцію протесту проти приймання на Діївському полігоні з утилізації твердих побутових відходів, сміття зі Львова. Після цього міська рада Дніпра повідомила, що більше не прийматиме львівське сміття для утилізації на власному полігоні, бо, прийнявши майже 9 тис. тонн львівських відходів, виконала укладений договір.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-