SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Збройний конфлікт в Одесі: затримано 22 особи - 07.09.2016 01:13 — Новини Укрінформ
Збройний конфлікт в Одесі: затримано 22 особи

Збройний конфлікт в Одесі: затримано 22 особи

Фото
1709
Ukrinform
В готелі Villa le Premier в Одесі трапився конфлікт між двома співвласниками, які не можуть поділити між собою готель. Переговори велися вдень, однак ближче до вечора вони зайшли у глухий кут і сторони перейшли до більш рішучих дій.

Про це пише місцеве видання "Таймер".

Кожна з груп конфлікту найняла приватну охоронну фірму. Одні вирішили скористатися допомогою охоронців з Дніпра, інші найняти одеситів – фірму "Олімп-Юг". Збройні сутички виникли між охоронцями.

За даними журналістів, охоронці з Дніпра забарикадувались в готелі і відмовилися пускати туди опонентів. А коли ті спробували прорватися силою, один з дніпрян кілька разів вистрелив з рушниці у повітря.

Однак, поліцію повідомили про те, що, мовляв, група озброєних осіб захопила готель, взяла заручників.

"Чутки про захоплення заручників виявилися дещо перебільшеними. Точніше, персонал і гості готелю і справді виявилися ніби в заручниках у учасників розбірки, проте цілеспрямовано загрожувати їм в якось своїх цілях ніхто не намагався", – пише видання.

Зараз охоронці вже здались поліції. Учасники бійки затримані. Під час сутичок деякі з них отримали поранення, проте їх життю нічого не загрожує.

Загалом затримано 22 особи. З постояльців готелю ніхто не постраждав. 

ФОТОГАЛЕРЕЯ (9 фото):

Конфлікт в одеському готелі

Фото: Сергій Ляшонок/Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>