У Сімферополі поліція розігнала акцію "Обманутий Крим"

У Сімферополі поліція розігнала акцію "Обманутий Крим"

3051
Ukrinform
Поліція розігнала акцію в окупованому Криму.

Організатори наполягають на тому, що захід з гаслами проти нинішньої місцевої влади було погоджено, повідомляє "Ехо Москви".

Як зазначається, правоохоронці припинили чи не єдиний мітинг проти політики російської влади в Криму, на який були отримані документи про погодження. Захід під назвою «Обманутий Крим» повинно було пройти в Сімферополі.

Організатори заявляли про намір вивести на площу до 1000людей, в кримських ЗМІ були опубліковані фотографії офіційних листів МВС і міської адміністрації про погодження публічної акції. Згодом, втім, там же з'явилися повідомлення про те, що захід влади проводити не дозволяють. У підсумку, згідно з відеозаписами з місця подій, в сквер перед Палацом профспілок вийшли десятки людей, туди ж прибув наряд поліції, яка вимагала не починати мітинг. Організатори показували їм документи і розповідали про закони, але у відповідь правоохоронці повторювали одну фразу, цитуємо: «Вас ввели в оману, захід не погоджено». У підсумку акцію проводити не стали, кілька активістів затримано.

Організатори мітингу «Обманутий Крим» направили президенту Росії заяву, в якій вони звинувачують регіональну владу в корупції, некомпетентності і в обмані громадян.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-