Херсонщина пропонує Києву дешеві кавуни, овочі та фрукти -  Гордєєв

Херсонщина пропонує Києву дешеві кавуни, овочі та фрукти - Гордєєв

Укрінформ
Херсонщина має намір відродити постачання у Київ своїх кавунів та овочів водним шляхом по Дніпру. Першу партію відправлять вже на початку вересня.

Про це повідомив голова Херсонської обласної держадміністрації Андрій Гордєєв під час прес-конференції в Укрінформі. 

"Минулої п'ятниці в розвиток аграрного сектора ми уклали меморандум про співпрацю з компанією "Нібулон", яка на території Херсонської області, а саме в Голопристанському районі, побудує портово-елеваторну інфраструктуру. І сьогодні ми презентуємо керівництву міста Києва наш проект по найдешевших за транспортною логістикою наших кавунів, овочів, фруктів сюди у Київ. Цей проект буде коштувати 500 млн грн, він буде вноситися приватним інвестором, який спорудить відповідний елеваторний і перевантажувальний комплекс", - сказав Гордєєв.

Він пояснив: баржі "Нібулону", кожна з яких може взяти близько 1 тисячі тонн, спускаються із зерном на Очаків, нагору піднімаються порожніми. Тож сьогодні і реалізовується інвест-проект з побудови транспортно-логістичного елеваторного комплексу в м.Гола Пристань. На зворотньому шляху баржі за 4 дні доставлятимуть у Київ кавуни, овочі та фрукти.

"Потенційно, якщо з мерією Києва і торгівельними мережами буде досягнуто згоди, це може бути буквально через 2 тижні", - уточнив губернатор Херсонщини.  

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-