Влада Дніпра просить повідомляти про рекламу поїздок в Крим

Влада Дніпра просить повідомляти про рекламу поїздок в Крим

1011
Ukrinform
У Дніпрі міська рада звернулася до громадян із закликом повідомляти про помічені банери з рекламою поїздок на тимчасово окуповані території.

Повідомлення розміщене на офійіцній сторінці міськради у Фейсбук.

"Дніпровська міська рада звертається до всіх небайдужих громадян із проханням допомогти побороти туристичний сепаратизм! Якщо ви бачите банер із рекламою поїздок до анексованого Криму, будь ласка, запишіть адресу його розташування, зробіть фото та надішліть нам", - йдеться у повідомленні.

У мерії обіцяють, що за сигналом оперативно приїдуть представники КП "Управління з організації контролю в сфері благоустрою та розміщення зовнішньої реклами" та ліквідують об'яву.

Фотографії з коментарями пропонують залишати під дописом або надсилати в особисті повідомлення сторінки міськради в Facebook.

Як повідомляв Укрінформ (https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/2057712-miskrada-dnipra-zaboronila-reklamu-poizdok-do-timcasovo-okupovanih-teritorij.html), 27 липня міська рада Дніпра прийняла рішення про заборону розміщення на території міста інформації щодо пасажирських перевезень до тимчасово окупованих територій та відпочинку в Криму.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-