Прокуратура направила до суду справи двох "міністрів ЛНР"

Прокуратура направила до суду справи двох "міністрів ЛНР"

1198
Ukrinform
Прокуратура Луганської області в порядку спеціального досудового розслідування направила до суду обвинувальні акти стосовно двох міністрів так званої "Ради Міністрів" терористичної організації "ЛНР".

Про це повідомляється на сайті ГПУ.

"Прокуратурою Луганської області здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно двох міністрів так званої "Ради Міністрів "ЛНР" за фактом вчинення ними кримінальних правопорушень. У ході досудового розслідування встановлено, що у грудні 2014 року мешканці міста Луганська, діючи за попередньою змовою з іншими особами, ініціювали та надали згоду на призначення їх на посади т. зв. міністра промисловості, міністра праці та соціальної політики у т.зв. "Раду Міністрів" терористичної організації "ЛНР", які вони обіймають і дотепер", - ідеться в повідомленні.

Перебуваючи на вказаних посадах та входячи до керівного складу терористичної організації "ЛНР", обвинувачені організовують функціонування та діяльність органів виконавчої влади, забезпечуючи діяльність вказаного псевдодержавного утворення, спрямованого на відокремлення Луганської області від України.

Наразі прокуратура області в порядку спеціального досудового розслідування до Сватівського районного суду направлено два обвинувальні акти у двох кримінальних провадженнях стосовно вказаних осіб за фактом вчинення ними кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 109 (дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади), ч. 2 ст. 110 (умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчинені за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 258-3 КК України (сприяння діяльності терористичної організації) для розгляду по суті.

Варто зауважити, санкція ч. 1 ст. 109 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої; санкція ч. 2 ст. 110 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої; санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-