У Києві вводять єдиний разовий квиток для поїздки міською електричкою

У Києві вводять єдиний разовий квиток для поїздки міською електричкою

2286
Ukrinform
Для надання комфортних транспортних послуг у столиці запровадять єдиний разовий квиток для поїздки міською електричкою, у трамваях на маршрутах № 4, 5 та автобусах № 59, 60, 61.

Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель.

"Сьогодні розглядається можливість більш глибокого інтегрування міської електрички до транспортної мережі столиці. Одним із вірогідних та доступних варіантів до моменту впровадження Подільського мосту та Подільсько-Вигурівської гілки метрополітену є розвиток легкого рейкового транспорту - як альтернатива, що надасть можливість швидко та комфортно діставатись з лівобережжя до правобережжя міста", - зазначив Майзель.

Повідомляється, що такий квиток вартістю 6 гривень дасть можливість заощадити, адже вартість проїзду в електричці становить 4 гривні, а в трамваї і автобусі – 3 гривні, що в сумі перевищує вартість єдиного квитка.

Придбати такий єдиний разовий квиток пасажир зможе в касі швидкісного трамвая або електрички. Скористатися ним можна для проходу турнікетною групою, оснащеною спеціальними електронними валідаторами для проїзду в міській електричці, а також трамваях №4, 5 і автобусах №59, 60, 61, які теж обладнані валідаторами для зчитування інформації.

Даний квиток надрукований на термо-папері, яким при сплаті за проїзд проводиться подвійна валідація, та має систему захисту «свій-чужий», що унеможливлює повторне використання. Пасажири, які щоденно користуються міською електричкою, можуть придбати місячні проїзні квитки.

Впровадження даного квитка заплановано на кінець серпня-початок вересня 2016 року.

Фото: elektrichka.kiev.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>