АТО: російські окупанти протестують проти поборів командування - розвідка

АТО: російські окупанти протестують проти поборів командування - розвідка

829
Ukrinform
Російські військовослужбовці, які воюють на Донбасі, протестують проти поборів з боку свого командування. За це їх позбавили гарячого харчування і пригрозили продовжити строк перебування на передовій.

Про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Військовослужбовці 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ, які перебувають на передових позиціях виказали відкрите невдоволення регулярними поборами з боку командування бригади та відмовились віддавати "на представницькі заходи" по 3 тисячі російських рублів щомісяця. В свою чергу, командування бригади залишило "бунтівний" підрозділ без гарячого харчування та погрожує продовжити термін перебування на передовій", - зазначає ГУР.

Низький рівень морально-психологічного стану бойовиків відзначається і в частинах та з’єднаннях 2 АК (Луганськ) ЗС РФ.

За даними розвідки, 15 липня військовослужбовці 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ відмовилися в черговий раз збирати кошти на лікування важкопоранених товаришів по службі, бо вважають, що належне лікування поранених – прямий обов’язок командування. За відмову більшості особового складу бригади зібрати кошти на поховання колишнього командира, полковника ЗС РФ Олександра Бушуєва командування 2 АК на 2 місяці залишило "жадібних карбонаріїв" без грошових надбавок за участь у бойових зіткненнях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-