На Херсонщині виборців звозять автобусами - ОПОРА

На Херсонщині виборців звозять автобусами - ОПОРА

2213
Ukrinform
На Херсонщині, де проходять проміжні вибори до Верховної Ради України, спостерігачі від Громадянської мережі ОПОРА та інші спостерігачі фіксують масовий підвіз виборців автобусами на виборчі дільниці.

Про це у розмові з кореспондентом Укрінформу розповіла прес-секретар Громадської мережі ОПОРА в Херсонській області Наталія Богренцова.

"Спостерігачі від Громадської мережі ОПОРА та інші спостерігачі фіксують на Херсонщині факти масового підвозу виборців автобусами на виборчі дільниці. На даний час (станом на 13.05 - ред.) спостерігачами вже зафіксовано близько 25 таких випадків. Але їх, найімовірніше, значно більше, адже не всі такі факти вдається відслідкувати", розповіла Богренцова.

За її словами, факти підвозу виборців автобусами на виборчі дільниці зафіксовано виключно на території міста Херсона. "У Білозерському районі таких випадків поки що не зафіксовано", зазначила Богренцова.

ОПОРА закликала правоохоронні органи області перевірити факти підвезення виборців на наявність ознак непрямого їх підкупу, а також з'ясувати джерело фінансування цих перевезень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-