СБУ викрила на Житомирщині фірму-експортера нелегального лісу

СБУ викрила на Житомирщині фірму-експортера нелегального лісу

1042
Ukrinform
Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією викрили у Коростені на Житомирщині комерційну структуру, яка експортувала до однієї з країн Азії незаконно вирубану та необліковану деревину.

Про це повідомляє прес-центр СБ України.

«Для її легалізації підприємці надавали до житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства фіктивні документи про походження деревини. Вони були нібито видані двома столичними державними лісокористувачами. Після отримання на підставі підроблених документів сертифікатів про легальне походження деревини, бізнесмени оформлювали на митниці дозвіл на експорт лісоматеріалів.

Співробітники спецслужби під час перевірки документації комерційної структури задокументували вже десять фактів експорту за кордон партій лісоматеріалів.

"Тільки впродовж одного з кварталів підприємці вивезли до Азії за фіктивними документами майже 900 кубометрів деревини мінімальною вартістю 1,6 мільйона гривень", - йдеться у повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 358 Кримінального кодексу України. У рамках досудового слідства триває перевірка фінансово-господарської діяльності підприємства, встановлюється загальний розмір завданих державі збитків, реальні обсяги вивезеного та ринкова вартість товару.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-