У Києві з’явиться нова транспортна розв’язка

У Києві з’явиться нова транспортна розв’язка

4507
Ukrinform
На перетині бульвару Перова – проспекту Володимира Маяковського з проспектом Генерала Ватутіна (Керченська площа) заплановано побудувати транспортну розв’язку.

Відповідне розпорядження КМДА підписав Київський міський голова Віталій Кличко, повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

"Транспортна розв’язка на перетині бульвару Перова – проспекту Володимира Маяковського з проспектом Генерала Ватутіна призначена забезпечувати безперебійний рух транспорту. Облаштування нової розв’язки дасть змогу поліпшити транспортну ситуацію в Деснянському районі, збільшити пропускну спроможність на проспекті Генерала Ватутіна та бульварі Перова з 25 до 45 тисяч автомобілів на добу, прискорить перевезення киян пасажирським громадським транспортом, позитивно вплине на екологічний стан за рахунок ліквідації заторів, а також розвантажить рух транспортної ділянки від станції метро «Петрівка» до житлового масиву Троєщина», – зазначив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

Замовником проектування та виконання будівельних робіт визначено комунальну корпорацію «Київавтодор». Наразі вона має забезпечити розроблення проектної документації і проведення експертизи для визначення обсягів усіх робіт і їхнього кошторису.

Орієнтовна вартість будівництва становитиме близько 235 483,6 тис. грн. Облаштовуватимуть розв’язку за рахунок програм економічного і соціального розвитку Києва на 2016 та інші роки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-