Кличко пообіцяв киянам "розумне" місто

Кличко пообіцяв киянам "розумне" місто

Фото
1861
Ukrinform
Столична влада підтримуватиме всі smart-проекти, які працюватимуть на благо киян та допомагатимуть змінювати Київ.

Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час відкриття конкурсу-хакатону міських проектів, що використовують відкриті дані, який організували ініціативна група Kyiv Smart City та  1991 Open Data Incubator.

"Ми максимально підтримуватимемо всі ті "розумні" проекти, які розвиватимуть місто. Ми вивчаємо іноземний досвід, але і дуже важливо втілювати в життя ті проекти, які розробляються тут і адаптовані до наших місцевих умов. Ми будемо надавати всі можливості для їх швидкого впровадження", - сказав Кличко.

Він нагадав, що ініціатива Kyiv Smart City стартувала більше року тому і поєднала зусилля влади міста, бізнесу та громадськості, щоб запустити процес інновацій в столиці.

"Я радий вітати команди і проекти, які вже за кілька місяців теж працюватимуть в столиці. А згодом їх можна буде реалізовувати і в інших містах", - зазначив Кличко.

Стартапи, які пройшли відбір, стануть частиною інкубаційної програми у Kyiv Smart City Hub та будуть підтримані Київської міською державною адміністрацією. А вже восени 2016-го вони стануть частиною “розумної” цифрової інфраструктури міста.

Варто зазначити, інкубаційна підтримка відібраних проектів у Kyiv Smart City Hub відбуватиметься протягом 12 тижнів, з 18 липня до 2 жовтня. Проекти спрямовані на розвиток соціальної сфери.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-