Київські ОСББ зможуть розраховувати на 70% відшкодування витрат на утеплення

Київські ОСББ зможуть розраховувати на 70% відшкодування витрат на утеплення

1210
Ukrinform
ОСББ та ЖБК міста Києва, які планують утеплити багатоповерхівку, матимуть подвійну підтримку: і урядову, і місцеву.

Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

"Вони зможуть отримати значне відшкодування частини залучених на утеплення коштів: у розмірі 40% з державного бюджету та 30% з бюджету м. Київ", - так прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук прийняте 7 липня рішення Київської міської ради щодо схвалення Положення про стимулювання впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках.

За умовами міської програми столичні ОСББ та ЖБК зможуть розраховувати на відшкодування з міського бюджету 30% суми кредиту, взятого для проведення енергоефективних заходів у багатоповерхівці. При цьому граничний розмір відшкодування становить 14 тисяч грн у розрахунку на одну квартиру багатоквартирного будинку на рік.

Потенційними учасниками програми у Києві є близько 1300 столичних ОСББ/ЖБК.

На реалізацію цієї програми передбачається щорічне виділення коштів місцевого бюджету в сумі не менше 4 млн грн до 2020 року.

Київська міська рада буде здешевлювати витрати ОСББ та ЖБК для проведення робіт з термомодернізації внутрішньобудинкових систем опалення та гарячого водопостачання, для облаштування ІТП, у тому числі регуляторів теплового потоку за погодними умовами, для робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, підвалів, горищ, покрівель та фундаментів, для модернізації систем освітлення місць загального користування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-