SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Під Чорнобилем випробували мобільний радіаційний комплекс - 11.06.2016 10:46 — Новини Укрінформ
Під Чорнобилем випробували мобільний радіаційний комплекс

Під Чорнобилем випробували мобільний радіаційний комплекс

Фото, відео
1489
Ukrinform
Фахівці Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Держприкордонслужби провели в зоні відчуження випробування мобільного радіаційного комплексу.

Про це інформує прес-служба ДПСУ.

"Тестування відбувалося в умовах реального радіаційного забруднення, а саме в зоні безумовного відселення поблизу Чорнобильської АЕС. Спеціалісти-прикордонники мали на меті на практиці випробувати технічні можливості комплексу та відпрацювати методику експлуатації і тактики дій екіпажу. У ході випробування прикордонники здійснили аналіз даних отриманих під час ведення радіаційної розвідки маршрутів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за результатами першого етапу випробовування викладачами відділення екологічної безпеки державного кордону Навчального центру зроблено висновок, що даний комплекс спроможний виявляти та ідентифікувати радіоактивні матеріали з високою точністю та в режимі он-лайн здійснювати надточний моніторинг радіаційної обстановки.

Мобільний радіаційний комплекс

Фото: psu.gov.ua

Загалом в рамках реалізації спільного з Європейським Союзом проекту матеріально технічної допомоги "Підвищення можливостей з виявлення хімічних, біологічних, ядерних і радіоактивних речовин у прикордонників України та Молдови" Держприкордонслужба цього року отримала 5 одиниць мобільних радіаційних комплексів.

Схожі випробування проводились у березні цього року в Інституті ядерних досліджень національної академії наук України за підтримки українського науково-технічного центру.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-