Поліція за місяць затримала 38 хабарників

Поліція за місяць затримала 38 хабарників

933
Ukrinform
Працівники правоохоронних органів за місяць затримали 38 хабарників, чиновників різних ланок органів виконавчої влади - від лаборантів до голів міст. Понад 1,5 мільйона гривень одержали службовці від громадян за вирішення питань, які входять до їх компетенції.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

«Найбільш гучні затримання: старший прокурор Херсонської місцевої прокуратури, який одержав 25 тисяч доларів за закриття кримінального провадження, голова однієї з РДА на Полтавщині - 23 тисячі доларів за надання в оренду приміщень колишнього дитячого садка та школи, у Кіровоградській області  мер міста  - 2 тисячі доларів США за виділення двох земельних ділянок, а працівник суду на Львівщині - 2 тисячі доларів США за прийняття судового рішення», - зазначили у ДЗЕ.

До речі, наголосили там, хабарі вимагають та одержують не тільки чиновники. Викладачі  - за хороші оцінки, складання іспитів, медичні працівники - за фіктивні лікарняні листи, проведення пологів, оформлення групи інвалідності.

Даний вид правопорушення має більш завуальований характер, аніж кілька років тому. Сьогодні все частіше для своєї злочинної діяльності посадовці використовують посередників, банківські рахунки, відкриті на підставних осіб, надання послуг різного характеру тощо.

Поліція закликає громадян разом протидіяти корупції.

«Тож, якщо у Вас або Ваших знайомих вимагають неправомірну вигоду, не зволікайте, звертайтесь до Департаменту захисту економіки Національної поліції України», - резюмували у департаменті.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-