Аеропорту «Кривий Ріг» можуть відключити електрику в диспетчерській

Аеропорту «Кривий Ріг» можуть відключити електрику в диспетчерській

1636
Ukrinform
Енергокомпанія ДТЕК «Дніпрообленерго» обмежила електропостачання аеропорту «Кривий Ріг» через повне ігнорування оплати за електроенергію.

Про це йдеться на сайті компанії.

"КП «Міжнародний аеропорт Кривий Ріг» Криворізької міської ради з січня 2016 не оплачує електроенергію, яку він отримує від енергокомпанії ДТЕК «Дніпрообленерго». Сума заборгованості вже сягає 336 тис. грн. Відповідно до законодавства України енергопостачальна компанія зобов'язана припинити постачання електроенергії підприємству-боржникові. Обмеження заплановане на 26 травня 2016 року, про нього офіційно повідомлено керівництву Аеропорту і Криворізькій міській раді», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що аеропорт оплачував заборгованість минулих періодів, проте при цьому не в змозі був оплачувати поточне споживання.

"ДТЕК «Дніпрообленерго» не раз йшов назустріч Аеропорту у вирішенні проблеми неплатежів, уклавши кілька договорів реструктуризації заборгованості. Але Аеропорт, оплачуючи заборгованості минулих періодів, повністю припиняв оплачувати поточне споживання. Тому заборгованість не зменшувалася. Тільки за 4 місяці 2016 року приріст заборгованості становив 155 тис. грн", - йдеться в повідомленні.

Також ДТЕК «Дніпрообленерго» попередив про можливі перебої з електропостачанням у ряду субабонентів аеропорту - ДП «Обслуговування повітряного руху України», ТОВ «Аеротехсервіс СІА».

Повідомляється, що керівництво аеропорту «Кривий Ріг», місцева влада в офіційному порядку попереджені про відключення, яке може призвести до відключення електропостачання диспетчерської і злітної смуги.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>