Президент розповів, що вже зробили для відновлення Донбасу

Президент розповів, що вже зробили для відновлення Донбасу

1449
Ukrinform
Одним з головних завдань української влади є відновлення зруйнованого Донбасу.

На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко під час свого виступу на церемонії складання присяги особовим складом патрульної поліції в Краматорську, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Першочерговим завданням було відновлення Донбасу. Мною була проведена нарада з формування значних коштів, при чому як держбюджету України, так і коштів донорських наших країн-партнерів, міжнародних фінансових організацій: 500 мільйонів - з боку Німеччини, 200 мільйонів - Європейського банку реконструкції та розвитку, 200 мільйонів - Європейського інвестиційного банку, значних коштів країн "Великої сімки", ООН, складення пооб’єктного переліку напрямку використання коштів донорської допомоги. Відновлення зруйнованого війною житлового фонду, першочергові напрямки на відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу, включаючи об’єкти водопостачання, енергопостачання, мостів, де ми, нарешті, вже завершили фінансування проектних робіт, - є пріоритетом», - сказав Порошенко.

Він зазначив, що увесь Донбас, вся Україна і весь світ повинні бачити і розуміти, що відновлення Донецької та Луганської областей є дуже важливими для влади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-