У Сумах стартувала патрульна поліція

У Сумах стартувала патрульна поліція

Фото
1417
Ukrinform
Відсьогодні Суми стали 24 містом в Україні, де працює нова патрульна поліція.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми крок за кроком йдемо до поставленої мети – створення нової української поліції, мета якої – служити і захищати, а не карати і кришувати. Я сьогодні дивлюся в очі цим молодим людям, які прийшли в нову патрульну поліцію і дуже розраховую, що разом з досвідченими і чесними поліцейськими ви створите ядро поліцейських сил, яким будуть довіряти люди», - зазначив під час прийняття присяги поліцейськими на площі Незалежності міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Ставлення до нової поліції чудове. Рівень довіри став у рази вищий. Сьогодні, наприклад, у Сумах щодоби реєструється до 120 звернень громадян до поліції, а якщо нова патрульна поліція вийде на вулиці і люди будуть знати, куди можна звертатися, їх число зросте до 300-400, тобто рівень довіри значно виросте. І це буде кращий показник роботи, не кажучи вже про об’єктивні чинники”, - зазначив міністр.

Він нагадав, що процес створення патрульної служби в Україні фінішує у травні.

«31 травня фінішуємо у Маріуполі, перед цим патрульна поліція з’явиться у Слов’янську, Краматорську, Рубіжному, Сєверодонецьку, Лисичанську, тобто останньою закривається зона АТО і закінчується первинне формування. Потім будуть повторні набори, будемо підсилювати особовий склад, обмундирування і так далі. І проект патруля буде реалізований. Після цього ми ідемо далі: по кримінальній поліції, групі швидкого реагування, поліції на місцях. Дуже велика програма, де нам потрібно йти крок за кроком. Реформа МВС – це реформа не одного дня. Проект патрульної поліції – це тільки її  початок», - зауважив Аваков.

В свою чергу керівник Національної поліції України Хатія Деканоідзе відзначила успішність цього проекту.

«Учора був смутний день: подала заяву Ека Згуладзе, з якою ми разом починали цей чудовий і потрібний для країни проект. Усі нас запитували, буде нам морально важко чи ні. Я вам відповідаю: коли ми дивимося на цих молодих людей, спілкуємося з ними, ми забуваємо про труднощі. Тому що вони є майбутнє України і, думаю, це є важливо для держави», - наголосила Деканоідзе.

Всього у Сумах присягу прийняв 251 поліцейський. Керуватиме ними 24-річний  Андріан Горбачевський, відомий тим, що торік за порушення правил дорожнього руху оштрафував народного депутата Сергія Мельничука.

Вже ввечері 12 травня 25 екапажів вперше вийдуть на патрулювання вулиць обласного центру.

У Сумах старутвала патрульна поліція

Фото: Фейсбук/Аваков

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>