Київводоканал попереджає киян про аферистів

11.05.2016 14:09 2317

ПАТ "АК Київводоканал" попереджає киян про аферистів, які розвішують на під’їздах будинків оголошення про послугу «обробки зливу раковини, ванни та туалету без зняття труб».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Звертаємо увагу на діяльність сумнівної організації «КиївВодоканалСервіс», яка розвішує на під’їздах будинків оголошення про послугу «обробки зливу раковини, ванни та туалету без зняття труб»", - йдеться у повідомленні. 

Як зазначається, формулювання у тексті оголошення та його офіційний характер вводять в оману мешканців та створюють враження, що зазначені роботи потрібно виконувати обов’язково.

"Автовідповідач за вказаним номером телефону просить залишити адресу та наголошує, що послуга нібито безкоштовна, а сплатити необхідно лише за саму речовину для прочистки труб – 192 грн", - зазначають у компанії. 

Київводоканал попереджає, що не має жодного відношення до подібної аферистичної діяльності. Те ж саме стосується і партнерів підприємства – Товариства з обмеженою відповідальністю «Водоканал-сервіс».

"Просимо представників ЗМІ максимально поширити зазначену інформацію серед населення та попередити мешканців про дії ймовірних шахраїв, які навмисне користуються схожістю назв для надання своїм роботам офіційного статусу та одержання прибутку", - йдеться у повідомленні. 

На початку квітня цього року Київводоканал уже звертався до Національної поліції з проханням звернути увагу та перевірити діяльність подібних організацій. Наразі юристи підприємства також готують лист у відповідні інстанції.

Оголошення для споживачів від ПАТ «АК «Київводоканал» обов’язково містять повну назву підприємства та актуальні контактні телефони для ідентифікації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-