У Жебрівського - скандал через проросійську чиновницю

У Жебрівського - скандал через проросійську чиновницю

4674
Ukrinform
Для нещодавно призначеного начальника управління внутрішньої політики Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Людмили Биченко проведуть додаткову перевірку стосовно її проросійських публікацій у соцмережах.

Про це "Громадському радіо" розповів керівник адміністрації Павло Жебрівський, який наразі оцінює чиновницю як ефективного працівника.

"Людина займається децентралізацією, об'єднанням територіальних громад. Вона ефективно працює... Якщо буде за нею помічена якась непатріотична поведінка, вона буде моментально звільнена", - заявив Жебрівський.

На зауваження про те, що Биченко їздила до окупованого Криму, голова Донецької ВЦА відповів, що самих постів у соцмережах не бачив, але уся інформація про неї буде перевірена.

Раніше журналіст Віталій Сизов опублікував копії публікацій Людмили Биченко в соцмережах. Згідно з інформацією, вона їздила відпочивати в окупований Крим, фотографувалася з "георгіївською стрічкою" і публікувала пости на підтримку президента Росії Володимира Путіна. Зараз обидві сторінки чиновниці в соцмережах Вконтакте і Фейсбуці видалені.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-