SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У покинутому будинку біля Торецька знайшли гранатомет, набої і танковий снаряд - 23.04.2016 02:00 — Новини Укрінформ
У покинутому будинку біля Торецька знайшли гранатомет, набої і танковий снаряд

У покинутому будинку біля Торецька знайшли гранатомет, набої і танковий снаряд

Фото
1005
Ukrinform
У Донецькій області біля міста Торецька (кол. Дзержинськ) у покинутому будинку поліцейські виявили «диверсійний набір» - гранатомет, гранати, набої і танковий снаряд.

Про це в п'ятницю повідомили в Торецькому відділі поліції Головного управління поліції в Донецькій області.

«Інспектори поліції з організації діяльності блокпостів, перевіряючи оперативну інформацію, виявили арсенал боєприпасів на околиці селища Нелепівка біля міста Торецьк. Схрон був облаштований у покинутому будинку, присипаний землею. Було вилучено один ручний гранатомет, 10 підствольних гранат ВОГ, дві гранати РГН, набої різного калібру і танковий снаряд", - сказано в повідомленні.

У покинутому будинку знайдено гранатомет, гранати і набої

Також зазначалося, що зараз на місці знахідки працює слідчо-оперативна група, кількість знайденої зброї і її походження встановлюються.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-