Розвідка "засвітила" ще трьох російських генералів на Донбасі - 08.04.2016 13:06 — Новини Укрінформ
Розвідка "засвітила" ще трьох російських генералів на Донбасі

Розвідка "засвітила" ще трьох російських генералів на Донбасі

Фото
1428
Ukrinform
Українська розвідка встановила теперішні місця проходження служби та посади кадрових російських генералів, що у 2014-2015 роках приймали безпосередню участь у збройній агресії Росії проти України.

Вони обіймали командні посади 1 АК (Донецьк, Україна) та 12 Командування резерву (на т.ч. Центр територіальних військ, Новочеркаськ, Росія) Південного ВО (Ростов-на-Дону) Збройних сил РФ, інформує сайт Головного управління розвідки Міноборони.

"Генерал-лейтенант Гурульов Андрій Вікторович (Гурулев Андрей Викторович), який з осені 2014 р. до кінця весни 2015 р. командував 12 Командуванням резерву (на т.ч. Центр територіальних військ, Новочеркаськ, Росія) Південного ВО (Ростов-на-Дону), повернувся на посаду командувача 58 Армії (Владикавказ) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ. За виконання злочинних наказів воєнно-політичного керівництва щодо організації збройної агресії проти України А.Гурульову було присвоєне військове звання “генерал-лейтенант” (указ президента РФ від 13.12.2014 р. № 764), а у березні 2016 р. він нагороджений орденом “Мужества”", - йдеться у повідомленні.

Розвідка також з'ясувала, що генерал-майор Зусько Михайло Степанович (Зусько Михаил Степанович) з літа до кінця осені 2014 року командував 1 АК (Донецьк, Україна) 12 Командування резерву (на т.ч. Центр територіальних військ, Новочеркаськ, Росія) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ. Після повернення до Росії у 2015 році призначений на посаду заступника командувача 49 Армії (Ставрополь) Південного ВО ЗС РФ.

І нарешті генерал-майор Солодчук Валерій Миколайович (Солодчук Валерий Николаевич) з осені 2014 року до кінця весни 2015 року командував 1 АК (Донецьк, Україна) 12 Командуванням резерву (на т.ч. Центр територіальних військ, Новочеркаськ, Росія) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ. Після повернення до Росії у 2015 році призначений на посаду заступника командувача 5 армії (м.Уссрійськ) Східного ВО (Хабаровськ) ЗС РФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>