Українські моряки проводять навчання "Весняний грім-2016"

Українські моряки проводять навчання "Весняний грім-2016"

Фото
1253
Ukrinform
У районі Білгород-Дністровська Одеської області підрозділи українських ВМС відпрацьовують у взаємодії з іншими видами ЗСУ та Держприкордонслужбою України заходи оперативного характеру та комплекс тактичних і тактико-спеціальних завдань у рамках командно-штабного навчання "Весняний грім-2016".

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі командування ВМС ЗСУ.

"У маневрах задіяні органи управління, морська, авіаційна і берегова компоненти національного флоту, які виконують поставлені завдання у взаємодії з іншими видами Збройних cил України та Державною прикордонною службою України. Навчання проводяться в умовах, максимально наближених до реальних. Під час планування і практичних дій активно впроваджується бойовий досвід, отриманий військами у ході антитерористичної операції на сході країни", - зазначив прес-офіцер ВМС Олег Чалик.

До виконання завдань залучено близько 20 кораблів, морські піхотинці здійснюють рейдово-ударні дії з виявлення і знищення "незаконних збройних формувань". Авіатори забезпечують висадку повітряного десанту, бомбометання, повітряну розвідку та пошуково-рятувальні заходи. У свою чергу, батареї далекобійної артилерії військ берегової оборони накривають вогнем поставлені морські цілі.

Як наголошують військові моряки, у ході військових маневрів відпрацьовуються питання адекватного реагування на загрози на всіх можливих напрямках для відбиття можливої широкомасштабної агресії, територіальної оборони та переміщення військ.

Весняний грім-2016

Фото: ВМС ЗСУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-