На місце Сакварелідзе вже призначили нового прокурора

На місце Сакварелідзе вже призначили нового прокурора

1021
Ukrinform
Виконувач обов'язків Генерального прокурора Юрій Севрук призначив прокурором Одеської області Миколу Стоянова - замість звільненого Давіда Сакварелідзе.

У середу заступник Генерального прокурора Роман Говда представив нового керівника апарату облпрокуратури, повідомили Укрінформу в прес-службі облпрокуратури.

Стоянов почав працювати в органах прокуратури Одеської області ще в 1993 році, з 2011 по 2013 рік був заступником прокурора Київської області. У травні 2014 року був переведений до Одеси - на посаду прокурора області. Після цього учасники одеського Майдану оголосили безстрокову акцію протесту у зв'язку з призначенням його на цю посаду, вважаючи Стоянова близьким до проросійського політика Ігоря Маркова.

У липні 2014 року Стоянов був звільнений з посади наказом в.о. Генерального прокурора України. Оскаржуючи своє звільнення, яке вважав незаконним, Стоянов багато місяців судився з Генеральною прокуратурою і навіть вигравав суди. Зокрема, Одеський окружний адміністративний суд свого часу ухвалив рішення про поновлення Стоянова на посаді прокурора Одеської області.

Як повідомляв Укрінформ, одним з останніх рішень Віктора Шокіна на посаді Генпрокурора України стало звільнення заступника і одночасно прокурора Одеської області Давіда Сакварелідзе, якого було притягнуто до дисциплінарної відповідальності "за грубе порушення правил прокурорської етики".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-