SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Ленінопад у Запоріжжі: Ілліча проводжають провокаціями і віршами - 17.03.2016 13:01 — Новини Укрінформ
Ленінопад у Запоріжжі: Ілліча проводжають провокаціями і віршами

Ленінопад у Запоріжжі: Ілліча проводжають провокаціями і віршами

Фото, відео
4416
Ukrinform
У Запоріжжі другу добу комунальники намагаються демонтувати найбільший в країні пам'ятник Леніну. Об 11 годині ранку на площі Запорізькій, яка раніше носила ім'я вождя пролетаріату, зібралися комуністи - захисники монумента. Вони ледве не побилися з патріотично налаштованими активістами.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, в заявці на  проведення мітингу організатори зазначили 500 осіб. Проте їх зібралося кілька десятків. Це переважно громадяни похилого віку, вони тримали прапори СРСР та  дискутували з активістами.

Ленінопад у Запоріжжі: Ілліча проводжають провокаціями і віршами

Згодом мирні збори ледве не переросли на бійку. Її спровокував голова ради Запорізької обласної організації всеукраїнської спілки радянських офіцерів, колишній секретар з ідеології Запорізького обкому КПУ Юрій Петровський. Він намагався роздавати на площі листки з віршами про «руйнівників пам'ятника», що викликало  штовханину, яка майже переросла в бійку.

Правоохоронці одразу затримали Петровського та доправили до відділку.

Фото: Громадське ТБ Запоріжжя, 061.ua


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-